MİCHAEL JACKSON YAŞIYOR MU?

2018-03-25 02:56:00

 Michael Jackson’lı dolandırıcılık!

Merkür gerilemeye başladı. Merkür retrolarının en belirgin karakteri, geçmişe ait konuları gündeme getirmesidir. Kapandığı sanılan veya kapanmasa da, o güne kadar bir şekilde hasıraltı edilen şeyler ya göze batmaya başlar ya da aklımızı kurcalar. Pek çok ünlünün ölüm haberinden sonra, o kişinin aslında ölmediği yönünde spekülasyonlar medyayı kaplar. Bu genelde sevilen, dünyayı sallayan, ünlü, zengin birine ölümü yakıştırmamayla alakalı olabilir! İnsanların duygusal yönünü iyi okuyan medya da genelde ateşe körükle gidip, ünlü kişinin ölmediğine bizleri inandırmaya çalışır. Bunlardan biri de, pop müziğin gelmiş geçmiş efsane yıldızlarından biri olan Michael Jackson’dır. Fazla sevilen yönü bilindiği için onun ölüp ölmediği daha bir sorgulandı. Hatta kılık ve kimlik değiştirip bir yerlerde hala yaşadığı söylentileri aldı yürüdü. Hal böyle olunca, kaderi anlamanın en önemli kanıtı olarak astrolojiye danışmak farz oldu! Bir çok kişinin tarafıma sorduğu; “Michael Jackson gerçekten yaşıyor  mu, astroloji bu konuda ne diyor?” sorusuna cevap vermek de yine bir Merkür gerilemesine denk gelmiş oldu.

Jackson’ın vedic harita ayrıntılarına geçmeden önce çok önemli bir konuya vurgu yapmak istiyorum: Yaşayan canlılara ölüm raporu vermiyor, çok çok ekstrem bir durum olmadıkça da yaşam uzunluğu konularına bakmıyorum. İnsanlara hiç ölmeyeceklermiş gibi analiz yapıyorum! Sadece bir kez başıma gelen ekstrem bir durum oldu. Çok sevdiğim bir yakınımın çocuğu doğum sonrası hastane mikrobu kapmıştı. Geç ve zor kavuşulan bir evlattı. Hastaneye kaldırıldığı gece elini ayağını oynatmıyordu. Doktorlar, herşeye hazırlıklı olunmasını gerektiğini söylüyorlardı . Yeni doğan ölümlerinin neredeyse tamamı bu şekilde gerçekleşiyordu. Ben, o gece evde yatağıma bile gitmemiş, koltukta sabahlamaya, salonda volta atmaya mahkum olmuştum! Zaten hastanede de durmanın anlamı yoktu. Bir yandan da içim içimi yiyordu. Doğum anını çok iyi bildiğim bebeğin haritasından yaşam uzunluğuna bakmalı mıydım? Sonucu görmeye cesaretim var mıydı? Bu acıyla kıvranırken, sabaha karşı;“yeter artık” diyerek ve kendimi her sonuca hazırlayarak, ellerim de titreyerek bebeğin vedic haritasını açtım. Yerleşimlere nefesimi tutarak baktım, başım dönüyordu… Ve gördüğüm sonuçla derin bir nefes alıp, ruhsal boşalmayla birlikte ağlama krizine girdim. Çünkü haritada yeni doğan ölümü göstergesi yoktu. Yeni doğan ölümü Hint astrolojisinde “BALARİŞTA” olarak adlandırılır ve çeşitli kombinasyonlarla sonuca ulaşılır. Sonucu gördükten sonra, hemen bebeğin annesini arayıp; “inşallah yavrun iyileşecek” dedim. Ertesi gün mucize gerçekleşti ve bebek dış etkilere tepki vermeye başladı. Birkaç gün sonra da sağlıklı olarak taburcu edildi. Doktorlar bir mucizenin gerçekleştiğini söylüyorlardı!

Ve o gün bugündür, yaşayan canlılarla ilgili yaşam uzunluğu konularına girmiyorum. Allah da tekrar bana öyle bir ruh hali yaşatmasın. Çünkü yaşadığım şey mantığı aşan bir ruhsal potansiyel barındırıyordu. Şimdi Michael Jackson’ın ölüp ölmediği muamması, bu ruhsal durumun çok dışında ve pek çok kişinin “öldü” kabul ettiği bir pozisyonda olduğu için de bir şeyler yazmakta sakınca görmüyorum.Normalde hala yasal olarak yaşıyor olsaydı, yaşam uzunluğu hakkında asla bir şey söylemezdim. 

Michael Jjackson’ın haritasını yaşam uzunluğu konusunu birkaç madde halinde toparlamak istiyorum.

Balık

10. ev
KETU
 
 
 Koç
11. ev
MARS
 Boğa
12. ev
 
 
 İkizler
Y. BURÇ
 
 Kova
9. ev
AY
 
 
 
 
 
MİCHAEL JACKSON
RASİ
 Yengeç
2. ev
VENÜS
 Oğlak
8. ev
 
 Aslan
3. ev
MERKÜR(R)
GÜNEŞ
 
 
 
 
 Yay
7. ev
 
 Akrep
6. ev
SATÜRN
 Terazi
5 ev
JÜPİTER
 
 
 
 Başak
4.ev
RAHU

1) Yükselen burç hem Rasi hem Navamsa haritasında vargottama (güçlü)

2) Yükselen İkizler burcu olduğu için, yaşam uzunluğunu gösteren 8. ev Oğlak burcu ve zamanı yöneten “SATÜRN” ile temsil ediliyor.. Başka düşürücü etkiler yoksa bu bir uzun yaşam göstergesidir.

3) 8. evi (Oğlak) yöneten gezegen Satürn,  6. evde Akrep burcunda ve Vedic kuralları gereği 8. eve (kendi evi Oğlak’a) görünüm yapıyor.  Kendi evine görünüm yapan gezegen o evin değerini yükseltir. Bu haritada da bu değer yükselmesi yaşamın erken sonlanmaması ile ilgilidir.

4) 8. evi yöneten Satürn, gezegen güçlerini gösteren “NAVAMSA” haritasında “KOVA” burcu gibi kendi yönettiği alana ve kıymetli  9. üçgen eve yerleşmiş.

Sonuç; Bu yerleşimlere sahip biri, öyle 51 yaşında iken hayata veda  etmez, Allah’ın izniyle… 1958 doğumlu ve 2009’da öldüğü söylendi.

Yükselen burç yöneticisi Merkür,  yanık ve geri hareketli olduğu için saklanmak istemiş olabilir. Ve sıkı durun! Şu an yaşadığı daşa dönemi “MERKÜR DAŞA!!!!" Yani gizlenme dönemi…(Ben de analizi bir Merkür retrosunda yapıyorum ilginç bir şekilde!) 10. evde Ketu olduğu için, her an skandal bir biçimde yaşadığı ortaya çıkabilir. Bu senenin tamamında neredeyse tüm gezegenler retro yapacak. Geçmişin didik didik edileceği bir süreçteyiz… Bu sene saklanmayı becerebilirse ne ala…

Ortaya çıkar veya çıkmaz; ama astroloji diyor ki;

“MİCHAEL JACKSON HALA YAŞIYOR...” 

 

Sevgilerimle…

Kişisel danışmanlık için tel: 0 533 487 9598

e-posta; seldaerdi@gmail.com

 

 

 

0
0
0
Yorum Yaz